İrtibat
+90 555 212 8890

Belarus ta Eğitim ve Üniversite

Belarus ta Eğitim ve Üniversite


Belarus’ta eğitim almak ve rusça dil kurslarına katılmak son yıllarda Rusya’nın tavan yapan fiyatları kozmopolikliği karmaşık şehirleri,bu sene Ukrayna da süregelen olaylar savaş ortamı kriz nedeniyle son derece popular olmuştur.
Belarus rus ülkeleri arasında rusçanın en etkin aktif konuşulduğu ülkedir. Günlük hayatta halkın %98’lik kısmı rusça konuşur. Resmi eğitim dili rusçadır. Ülke sakinliği refah düzeyi güvenliği temizliğiyle sayılı avrupa başkentleri arasındadır. Yaşam standartları yüksektir. Belarus’ta eğitime verilen önem son derece yüsektir.Belarus eski Sovyetler Birliği döneminde eğitim merkezi olarak anılmaktadır. Bu nedenle o dönemden kalan üniversitelerin ve eğitim kurumlarının çokluğu göze çarpmaktadır. Özellikle başkent belarus ta sadece 30’un üzerinde üniversite ve dengi öğretim kurumu bulunmaktadır. Bu rakam Belarus’un eğitime verdiği önemi bizlere sunmaktadır. Bu nedenle Belarus’un bütün şehirlerinde bulunan üniversitelerinde eğitim almak rusça öğrenmek rusça kurslarına katılmak rusça hazırlık programlarına katılmak mümkündür. Şayet genel olarak Belarus’ta eğitim Belarus’ta rusça kursu başta ülkemize oranla diğer rus ülkeleride olmak üzere son derece ekonomiktir.Belarus’ta insanların kültür düzeyi yüksek gelir dağılımı düzenli ve eşittir. Bu nedenle halk son derece sakindir. Ülke son derece güvenli ve temizdir.
Belarus’ta ülkemizden daha ekonomik şartlarda güvenli düzenli refah düzeyi yüksek bir ortamda rusça öğrenmek mümkümdür. Ülkede bütün üniversiteler son derece uygun imkanlarla yabancı öğrencilere eğitim sunmaktadır. sizlere Belarus’ta yaşayarak, konuşarak, günlük aktivitelere katılarak vede Rusça mantığının içinde öğrenmek için farklı seçenekler sunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz farklı şehirlerdeki üniversitelerde sizlere geniş bir eğitim yelpazesi sunmaktayız.
Belarusta Ulaşım
Ülkede toplu taşıma tamamen oturmuş ve verimli bir şekilde çalışmaktadır. Aylık sınırsız kartlarla gece saat 1’e kadar ulaşım sağlanmaktadır.
Belarusta Eğitim İçin Bizi Arayınız
+90 555 212 88 90

belarusta eğitim

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir